O projektu

Virtual Cemetery, česky „virtuální hřbitov“, je virtuálním prostorem pro Vaše vzpomínky. Ať už se jedná o vzpomínky na Vaše blízké či o připomenutí známých osobností a událostí, které měly a mají pro Váš život význam, toto je místo, kde můžete důstojně vyjádřit své pocity.

 

Záleží pouze na Vás, zda Vám postačí jen zapálit svíčku na památku, nebo využijete i dalších z mnoha možností, které Vám tento web nabízí. Stačí se jen rozhodnout, zda máte zájem raději si vytvořit své vlastní profily pro své blízké a pro oblíbené osobnosti, nebo dáte přednost profilům, které vytvořili další uživatelé stránek.

 

Virtual Cemetery Vám umožňuje vytvořit si vlastní uživatelský účet, která Vám dá právo vytvářet a upravovat profily osobností a událostí. Jednoduše se přihlásíte pomocí účtu na Facebooku nebo vyplníte krátký formulář a ihned můžete začít s vytvářením svých profilů nebo vyhledáváním oblíbených osobností.

 

Abychom zachovali pietu tohoto zvláštního místa a nikdy Vás na naší stránce neobtěžovala reklama, připravili jsme pro Vás možnost dobít si pomocí SMS zprávy či platební a kreditní karty kredity, za které lze následně vyměnit dárky, které můžete přidávat k profilům. Vaše vzpomínky zde budou chráněny také před vandaly, protože jsme zavedli systém ohlašování nevhodného obsahu, který vám zaručuje, že po nahlášení bude tento obsah smazán a při opakovaném provinění bude jeho autor zablokován a již nezíská přístup na naše stránky.

 

Bez registrace máte možnost zdarma zapálit komukoli svíčku a máte také přístup ke všem vytvořeným profilům. Registrace je bezplatná, Vaše osobní údaje nebudou poskytnuty třetí straně, ani jiným uživatelům systému. Jakýkoli registrovaný uživatel má právo vytvářet neomezené množství profilů, včetně osobností či událostí, pro které již profily existují. Registrovaný uživatel s profilem normal má právo samostatně vytvářet profily pro osoby či události nebo komentovat již vytvořené profily pomocí veřejných vzkazů a do profilů vkládat 25 profilových obrázků, 3 odkazy na weby mimo virtual-cemetery.com a 3 videa z YouTube. Jako registrovaný uživatel si také můžete dobíjet kredity, za které můžete vkládat k profilům Vaše osobní vzpomínky společně s drobnými dárky. Pokud množství Vašich kreditů jednou přesáhne 100, stane se z Vás automaticky uživatel s profilem gold. Gold uživatel navíc oproti normálnímu uživateli může přidat do profilu další zajímavé obrázky a videa z YouTube i odkazy na jiné internetové stránky, a také má moc profil uzamknout proti změnám. Získává také jedinečnou možnost vytvořit z profilu parte a odeslat ho svým blízkým.

 

uživatel obrázky videa odkazy uzamčení stránky
gold, správce dané stránky ano
gold, není správce dané stránky Pro vložení jakéhokoli obsahu kontaktujte správce daného profilu. ne
normal, správce dané stránky 25 3 3 ne
normal, není správce dané stránky Pro vložení jakéhokoli obsahu kontaktujte správce daného profilu. ne
nepřihlášený uživatel ne ne ne ne

 

Každý uživatel má právo zapálit zdarma svíčku u jakéhokoli profilu. Ta pak hoří 30 dní a další je možné zapálit tímtéž uživatelem až po uplynutí této doby. Pokud Vámi vytvořený profil získá 1000 zapálených svíček, bude uzamčen proti změnám a pro jeho znovuotevření je potřeba kontaktovat superadministrátora. Kredity lze jednoduše doplnit pomocí formuláře, který najdete v záložce Můj účet – Dobít kredit.

 

Dobité kredity fungují jako předplatné, po dobití 100 kreditů nejen získáte profil gold, ale všech sto kreditů Vám zůstane k dispozici pro výměnu za dárky. Každý dárek lze získat za 10 kreditů. Profil gold uživateli zůstává i po vyčerpání kreditů.

 

Po vytvoření profilu osobnosti či události se stáváte jeho správcem. Další úpravy tohoto profilu můžete provádět pouze Vy nebo v případě nevhodného obsahu také superadministrátor. Pokud budete mít zájem přidat obrázky, videa či odkazy do profilu, který jste nezaložili a nejste tedy jeho správcem, stačí jednoduše využít odkazu v boxu v levé střední části stránky a kontaktovat správce. Ve vaší zprávě můžete do textu zprávy vkládat odkazy na weby či videa a jako přílohu vkládat obrázky.

 

Virtual Cemetery je také místem, kde se můžete podělit o své vzpomínky s ostatními uživateli. K tomuto je určen prostor pod každým profilem, kde můžete psát své vzpomínky a za kredity k nim přidávat drobné dárky, či vkládat veřejné vzkazy. Vzkazy ostatních lze také hodnotit a tím měnit jejich pořadí zobrazování. Pro ochranu Vašich profilů je tu již zmíněný systém ohlašování nepatřičného obsahu. Pokud na našem webu narazíte na urážlivé či jinak nevhodné příspěvky, stačí ohlásit je pomocí odkazu u každého profilu superadministrátorovi. Ten zhodnotí nahlášený příspěvek a má právo ho smazat. Pokud bude i nadále daný uživatel vkládat nevhodný obsah, bude superadministrátorem zablokován a nebude již mít na stránky přístup. Také se vystavuje nebezpečí, že přijde o své dobité kredity.

 

Na Virtual Cemetery můžete také využít možnosti poslat osobní, neveřejný dopis, adresovaný osobě profilu. Jsou věci, které máme potřebu druhému sdělit, ačkoli již není mezi námi. Pro takové případy je tu právě osobní, neveřejný dopis, který zůstane jen mezi Vámi a tím, kdo odešel. Nikdo jiný k této zprávě nebude mít přístup, ani ji nebude číst.

 

Virtual-Cemetery.com má také profily na Facebooku a Twitteru, kde získáte přístup k těm nejaktuálnějším informacím o tom, co se právě na Virtual Cemetery děje a budete také pravidelně informováni o zajímavých výročích či o současném dění.

 

Ať už se potřebujete podělit o smutek ze ztráty blízké osoby nebo vzpomínáte na známou osobnost, Virtual Cemetery je místem právě pro Vás.

Nejvíce aktivní profily

 SOLAR BOHUMIL
† 25. červen 1997
DĚLNÍK
 SOLAROVÁ LUDMILA
† 13. květen 1973
POŠTOVNÍ DORUČOVATELKA
 Bohouš Solar
† 20. říjen 2021
Zedník
MVDr. Ladislav Šebo
† 30. duben 2011
veterinář a dobrodruh
 Andy Gibb
† 10. březen 1988
britský zpěvák
 Eliška Davidová
† 9. červenec 2012
dceruška,sesřička,sestřenice, vnučka,žákyně, kamarádka